ubezpieczenie

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia zdrowotne

Prywatna opieka medyczna

Jeszcze niedawno ubezpieczenie zdrowotne czyli inaczej abonament medyczny, karta medyczna dostępne były jedynie dla pracowników firm. Dziś każdy z nas może zadbać o swoje zdrowie i wykupić prywatną opiekę medyczną. Jakość publicznej służby zdrowia pozostawia wiele do życzenia, terminy wizyt i badań lekarskich stale się wydłużają, jakość obsługi jest często bardzo niska. Jeśli chcemy czuć się bezpiecznie warto pomyśleć o ubezpieczeniu zdrowotnym. W zamian za okresowo opłacaną składkę możemy otrzymać:

  • szeroki dostęp do lekarzy specjalistów, gdzie na wizytę nie musimy czekać kilka lub kilkanaście miesięcy, a kilka dni;
  • do większości lekarzy wizyty bez skierowania,
  • dostęp do kompleksowej oferty badań w ramach postawionej diagnozy,
  • wysoki standard usług, np. pobyt w szpitalu o podwyższonym standardzie czy jednoosobowa sala szpitalna.

Oczywiście warunki ubezpieczenia oferowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe różnią się między sobą nie tylko ceną, ale także zakresem usług w danym wariancie. W przypadku wyboru ubezpieczenia zdrowotnego składka powinna być drugim kryterium wyboru. Zawsze należy zastanowić się nad naszymi oczekiwaniami-  czy potrzebujemy bardziej szerokiej oferty dostępu do lekarzy specjalistów, czy wysokiej jakości leczenia szpitalnego, a może chcemy i jedno, i drugie. Warto też zapoznać się z listą placówek w naszym miejscu zamieszkania, jakie są dostępne w ramach realizacji świadczeń. Niezwykle istotna jest także długość karencji, tzn. okresu, w którym polisa obowiązuje tylko w zakresie leczenia następstw nieszczęśliwych wypadków. Często też - zwłaszcza w przypadku opieki stomatologicznej, do niektórych wizyt lub badań trzeba dopłacać.

 

 

 

rejestracja

Rejestracja pojazdów